Namų projektų paslaptis

Namų projektų paslaptis

Ar svarstote apie namų projektus, tokius kaip naujos grindys, sienų dažymas, nauji prietaisai, vonios įranga, o gal net naujas stogas? Tada galbūt norėsite naudoti „žaliuosius“ namų gaminius arba „ekologiškus“ produktus ir padėti aplinkai bei savo kišenei. Mano vyras ir aš turime didžiulį sąrašą namų projektų, kuriuos reikia atlikti mūsų senuose namuose. Toliau ir tolesniuose straipsniuose aptarsime savo projektus. Štai ką planuojame daryti ateityje…

Naujas stogas – tuo tarpu pataisykite nesandarumus!

Mes lėtai dengėme savo seną deguto ir žvyro stogą su Lanco White Seal. Tai buvo nuostabus procesas. Lanco White Seal yra baltas, todėl karštais vasaros mėnesiais labai sumažiname energijos sąnaudas. Be to, stogo dangos sandariklis leidžia mums kvėpuoti, todėl galime sutaupyti naujam ekologiškam stogui, pavyzdžiui, „vėsiam stogui“.

Sienų tapyba:

Mūsų namuose yra keletas kambarių, kurie nebuvo dažyti daugiau nei 21 metus! namu projektai nudažėme vieną kambarį naudodami No LOJ dažus iš Home Depot. Mums tai patinka – jis nėra smirdantis! Ateityje planuojame visus kambarius ir sales nudažyti šio tipo dažais (be VOC), prieš pirkdami išnagrinėdami geriausius pasiūlymus ir kokybę.

Perdaryti visas grindis:

Mūsų noras – iš karto perdaryti viso namo grindis naudojant „žalią“ grindų dangą. Norėtume naudoti bambuko grindis, tačiau tyrinėjome kamštines grindis ir internet natūralų linoleumą. Tada taip pat yra galimybė naudoti perdirbtas grindis. Tai didelis projektas, kuris kainuos daug pinigų, todėl taupysime ir tyrinėsime savo galimybes.

Vandens filtravimas:

Mano vyras nenori gerti mūsų miesto vandens, kuriame yra fluoro. Norėčiau gerti vandenį, kurio pH yra didesnis nei mūsų vandentiekio vanduo. Dabar perkame vandenį ir manome, kad tai yra didžiulė kaina ir daromas poveikis aplinkai (nors ąsočius dedame į šiukšliadėžę). Taigi, nauja vandens filtravimo sistema mūsų virtuvės kriauklei yra viskas, ko mums reikia. Reikėtų išfiltruoti nešvarumus, fluorą ir padidinti PH, o tai nėra per didelis. Savo dušui naudojome dušo vandens filtro įrenginį, kuris veikia gerai. Nors mes norėtume prie jo pridėti vandens taupymo priemonę.

Dar daugiau „Redo It Green“ namų projektų:

Aukščiau pavaizduoti „didieji“ projektai. Mūsų sąraše yra daug daugiau, pavyzdžiui, energiją taupančių prietaisų pirkimas, naujas „žaliasis“ apšvietimas, vandens šildytuvo sistema be bako, energiją taupantys langai ir durys, ir sąrašas tęsiasi. Tačiau aukščiau esančiame sąraše nepaminėjome didžiausio namų projekto…

Saulės kolektoriai ir vėjo turbinos

Mūsų svajonė yra tapti „išjungta iš tinklo“ – galbūt web elektros įmonė mums sumokėtų už pakeitimą. Tam prireiktų saulės baterijų ir galbūt vėjo turbinos į mūsų namus. Didelis projektas ir išlaidos. Turime įsitikinti, kad ištirsime visas galimybes ir pasirinksime tai, kas geriausiai tinka mūsų namams, klimatui ir erdvei.

Ar turite namų projektų sąrašą? Tikimės, kad kai tik įmanoma, jūs taip pat apsvarstysite galimybę tapti „žaliuoju“. Žinome, kad daugelis žmonių nesiryžta naudoti ekologiškų, ekologiškų produktų, nes išlaidos atrodo daug didesnės. Iki šiol, turėdami ribotą patirtį su šiais gaminiais, nustatėme, kad nors kaina iš pradžių yra didesnė, ilgainiui sutaupome pinigų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *